Firmamız anıt, heykel, rölyef, şehir giriş kapıları, saat kuleleri ve masal kahramanları heykelleri ile masallı oyun grupları konularında sanatçılardan ve çalışanlardan oluşan kalabalık ekibiyle;
550 m2 'si kapalı olmak üzere toplam 2 dönüm arazi üzerinde faaliyet göstermektedir.

Firmamız tarafından yapılmış olan eserler Türkiye'nin pek çok ilinde ve müzesinde sergilenmektedir.

Firmamız; öncelikle eserin sergileneceği alana, bölgenin kültürel ve tarihi yapısına göre proje ekibiyle tasarım çalışmasını yapmakta ve tarafınızca onaylanan tasarımları da yılların tecrübesi ve sanatçılarının yeteneği ile üretmektedir.
Atölyesindeki deneyimli personelinin üretim aşamasından sonra yine kendi montaj ekibiyle eserlerinin montajını tamamlar.

Firmamız ayrıca altgeçitleri, tünel içleri, köprü altları ve tüp geçit alanlarını da bir açık hava müzesi gibi değerlendirip; bu alanların duvarlarına da bölgenin dokusuna göre rölyef uygulamaları yapmaktadır.

Ayrıca her bir detayı işlenen ve karakterlerine uygun olarak modellenen, büyük bir titizle ürettiğimiz masal kahramanları heykellerimiz ve masal temalı oyun grupları çalışmalarımız da belediyelerin uyguladığı masal temalı parklarda çocukların ilgisini çeken çalışmalardır. Yine masal parklarında firmamızın tasarladığı ve ürettiği birçok masal temalı yapı; hem satış ve teşhir amaçlı hem de çocuk oyun alanı olarak kullanılmaktadır. İçinde gezilebilir gemiler, çikolata evler, mantar kafeler, makarna evler gibi. Bu masal kahramanları, masal temalı yapılar ve masallı oyun gruplarında çocuklar, masalların için salıncakla sallanıp, kaydırakla kayabilmekte ve masal kahramanları ile fotoğraf çektirebilmektedirler.

Bu çalışmalarımız da; sağlamlığı kanıtlanmış, dış etkilere karşı dayanıklı olan, bakım gerektirmeyen ve yurtdışında da çok yoğun olarak birçok alanda kullanılan CTP (Cam Elyaf Takviyeli Polyester) malzemeden üretilmektedir.

Firmamızın müşteri portföyünde; kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, savunma sanayi ve savunma sanayine hizmet eden kuruluşların yanı sıra özel sektörden birçok kuruluş da yer almaktadır.

Eserlerin yapılış aşamalarından görüntüleri için ATÖLYEDEN sayfasını ziyaret ediniz.

Referans listemiz için tıklayınız....>

Medyada Biz için tıklayınız...>

BİZİ TAKİP EDİN :  697057 facebook 512 
Go to top